• 0000-00-00 00:00:00
Açıklamalar

danismanlik İnceleme

*Kat karşılığı arsasını müteahhite verip problem yaşıyanlar

İnşaatınız bitmiyorsa ,sürelere uyulmadı ise, müteahhit kaçmış ise ve benzeri durumlarda gerek belediye ve tüm resmi dairelerdeki evrak işleriniz gerek ise inşaatta eksik kalan tüm kalemlerin yapılması ve oturma ruhsatlarını alarak tamamlanması için yanınızdayız.

*Kat karşılığı yer alıp inşaatı tamamlayamayan müteahhitler

Yarım kalmış inşaatınızda tüm kalemlerde daire karşılığı inşaatınız tamamlanır, isterseniz komple devir alınır. Tüm resmi işlemleriniz tarafımızdan yapılır.

*Arsasını kat karşılığı vermek isteyen arsa sahipleri

Genelde asra sahipleri teknik konulardan anlamamakta olup yaptıkları sözleşmeler ile mağdur duruma düşmektedir. Sadece avukat ile hukuki şartlar düşünülmekte diğer kısımlardan ve bundan kaynaklı hukuki kısımlardan da problem yaşanmakta. Sorunsuz bir inşaat süreci yaşamak için gerek avukatımız gerek ise teknik kadromuz ile anlaşma metnini hazırlamaktayız. İnşaat sonuna kadar da sizin adınıza takip etmekteyiz.

*Bitmeyen kooperatifler

Kooperatifler maalesef yönetim problemleri, bilgisiz veya kötü niyetli yönetim veya teknik kişiler yüzünden bir çok sorun yaşamaktadır. Bitmeyen inşaatlar , sürekli istenen ek ödemeler üyeleri bezdirir hale getirmiştir. Gerek resmi gerekse inşaat kısmında önce durum raporu çıkarıp sonucuna göre çözümler sunmaktayız.